Brak reakcji po kliknięciu na Ikone

Zgłoszenia błędów i wszelkie sugestie. Pomóżcie administracji udoskonalić grę!
nowek1990
Lakończyk

Brak reakcji po kliknięciu na Ikone

Post autor: nowek1990 » piątek 29 gru 2017, 22:35

Witam, mam problem. Otóż zainstalowałem Titan Siege i podczas klikania na ikone gry komputer chwile myśli i nic sie nie dzieje. w procesach brak zadania.Czy ktoś wie w czym może leżeć problem?
0 x

Malcin80
Lakończyk
x 1

Re: Brak reakcji po kliknięciu na Ikone

Post autor: Malcin80 » sobota 30 gru 2017, 11:17

Poczytaj rozne watki na forum poprobuj to i tamto cos moze zaskoczyc. Sprobuj z innego pliku odpalic nie ze skrotu na pulpicie
0 x

BrokenArrow
Lakończyk
x 1

Post autor: BrokenArrow » piątek 12 sty 2018, 12:54

Posiadam ten sam problem zaopserwowalem jeszcze zmiane w procesach po kliknieciu w ikone dodaja sie 2 nowe procesy na krotka chwile COM surrogate wie ktos moze co to za procesy?dodam jeszcze ze posiadam windows 10 pro 64bit.Jesli ktos rozwiazal ten problem i chcial by sie tym podzielic to to byla by wlasnie ta chwila :P z gory dziekuje za pomoc
0 x

Shooks
Lakończyk
x 3

Post autor: Shooks » piątek 12 sty 2018, 19:12

Siemka, przede wszystkim odpalaj grę jako administrator. Jeśli grasz na lapku, to musisz w ustawieniach karty graficznej zmienić, żeby odpalała się z NIEZINTEGROWANEJ karty, o ile Twój laptop posiada dwie. Jako ostatnie spróbuj przeinstalować.
0 x
Masz problem w grze? Potrzebujesz pomocy? Dodaj mnie do kontaktów, i napisz jak widzisz mnie online, chętnie pomogę ;)

Obrazek

BrokenArrow
Lakończyk
x 1

Post autor: BrokenArrow » piątek 12 sty 2018, 20:39

No wiec tak Gram na PC przeinstalowałem gre zainstalowałem na innej partycji niż systemowa odpalałem ze zgodnoscia innych systemow i jako administrator lecz nadal nic czy ma ses pobranie od nowa launchera ? czy może cos zle zrobiłem zly plik pobrałem bo pobierałem przez torrenty instalke i chyba to ma wystarczyc tak?
0 x

BrokenArrow
Lakończyk
x 1

Post autor: BrokenArrow » czwartek 18 sty 2018, 16:55

Dla tych którzy maja ten sam problem mam dobre wiesci doszedlem do rozwiazania tej zagatki Otóż problem zezy W visual c ++ trzeba pobrac dla systemu 64 bit
https://www.microsoft.com/en-US/Downloa ... x?id=14632
32
https://www.microsoft.com/en-us/downloa ... px?id=5555
Szkoda tylko ze tak późno to rozpracowałem bo znalazłem już inna gre ale ciesze sie ze mogłem pomoc pozdrawiam i proszę pisać jak by cos poszło nie tak, postaram sie pomoc
1 x

ODPOWIEDZ