Broń eventowa

Rozmawiamy o mitycznym świecie, który pochłonięty jest przez wojnę. To dział w którym wojownicy podejmują rękawicę.
THORiTHOR
Lakończyk
x 1

Broń eventowa

Post autor: THORiTHOR » czwartek 11 sty 2018, 14:46

witam, tematu takiego nie było ale chyba należy go założyć. Uważam , że danie broni eventowej w prezencie to lekka przegina. Jak to się ma do graczy którzy przez długie tygodnie tracili setki godzin i dropili żeby za KAMIENIE DUSZ i MEDALE ją złożyć?
Jeśli już trzeba było dać jakąś część setu boskiego do wyboru. Takim podejściem powodujecie tylko , ze nikt nie będzie dropił bo po co lepiej poczekać , bo i tak to dostanie za darmo............ Osobiście za to co wydałem na zakup broni boskiej w grze złożyłbym 2 elementy setu BOSKIEGO.
1 x

Lafi
Lakończyk
x 1
x 5

Re: Broń eventowa

Post autor: Lafi » czwartek 11 sty 2018, 16:30

Teraz masz dwie bronie na zmianę i masz możliwość wyboru którą chcesz używać ;) swoją drogą w każdej grze są różne eventy i nigdy nie spotkałam się z takim oburzeniem na różnego rodzaju nagrody, które można w tym czasie zdobyć ;)
2 x

THORiTHOR
Lakończyk
x 1

Post autor: THORiTHOR » czwartek 11 sty 2018, 17:01

wiesz , niby tak, ale to stracili i tak Ci którzy ją kupili wcześniej, a jakby dali do wyboru coś boskiego każdy by skorzystał. W dodatku ta boska z eventu jest zbugowana i +80 obrażeń nie dodaje .
0 x

Malcin80
Lakończyk
x 1

Post autor: Malcin80 » czwartek 11 sty 2018, 20:38

Thor jestem w takiej samej sytuacji co Ty tez kupilem bron za "ciezkie kamienie", ale zdanie mam odmienne zawsze na eventach bedzie cos lepszego i w dodatku latweij to mozna zdobyc, wlasnie po to sa eventy :). A z drugiej strony ku[owanie boskiej broni raczej nie ma sensu ( niestety ja popelnilem ten blad) a dlaczego nie ma sensu hmmmm poeniwaz ....... :)
0 x

ODPOWIEDZ